Şirket


ROXALL uluslararası faaliyette bulunan bir alman ilaç şirketidir. Şirket özellikle Alerjiloji, immünoloji ve acil tıp alanlardaki ürünlerin geliştirilmesi, üretimi ve satışı için faaliyette bulunmaktadır.

Spesifik immünoterapi için ROXALL tarafından geliştirilen konseptlerle (SIT, hipo duyarlaştırma) alerjilerin tedavisi önemli bir oranda kolaylaştırıldı. Böylelikle CLUSTER-İmmünoterapisi en kisa zaman´da enjeksiyon tedavisini mümkün eder. Hastalar bir PERLINGUAL SPREY sayesinde tedavilerini kendileri uygulayabilirler.

Alerjilerdeki In-vivo-teşhisi için, CLUSTO-Prick cilt testi kolay ve hızlı bir şekilde uygulanabilen bir ürün sunulmaktadır. ROXALL bunun haricinde ihtiyaci olan bölgelerde acil zehirlenme durumlarıdaki farkli tedaviler için preparatlar sunmaktadır (Antidota).

ROXALL şirketin hizmet ekibi hekimlere ve eczacılara Profesionelce ve Pratik odaklı danışma hizmeti sunar. ROXALL çeşitli araştırma projelerine katılarak alerjik ve immünolojik hastalıkların daha iyi anlaşılması için faaliyetlerde bulunmaktadır. ROXALL şirketin amacı hastaların ve hasta yakınların yaşam kalitesinin artmasında katkıda bulunmaktır.Saygılar ROXALL Ekibiniz

Login